ПРО НАС

Марка одягу для усієї сім’ї. Натуральна бавовна, велюр, м‘який фліс - все це додасть домашнього настрою всюди, де б ви не були.

Wiktoria є досить молодим брендом - виробником висококласного одягу для дому. Фабрика випускає сучасні моделі одягу для дорослих, дітей і підлітків. Торгова марка Wiktoria випускає сучасний одяг для дому та сну, який відповідає модним тенденціям, радує різноманітністю кольорової гами і комфортних стильних фасонів.

Креативним рішенням багатьох колекцій став випуск домашнього трикотажу Wiktoria Family Look для діток і дорослих одного фасону і кольору, тому є можливість підібрати ідентичні піжами для батьків та їхніх дітей.

Фірма використовує якісні тканини і кращу фурнітуру провідних постачальників, що відповіднають усім необхідним сертифікатам, які підтверджують європейську якість.

Вся продукція бренду Wiktoria дуже зручна завдяки гідному рівню пошиття і крою, котра не обмежує рухів, дарує реальний комфорт, і приємна до тіла. Різноманітні варіанти домашнього одягу Wiktoria декоровані м'яким мереживом, вишивкою, актуальними візерунками, принтами, малюнками і представлені в ніжних або яскравих, строкатих або лаконічних відтінках.